دیوار های پیش ساخته بتنی

توضیحات نمونه کار

ديوارهاي پيش‌ساخته محوطه شامل قطعات «فونداسيون، ستون و پانل ديوار» مي‌باشد كه با توجه به سرعت اجرا، زيبايي، كيفيت و دوام محصول و قابليت جابجايي قطعات و صرفه اقتصادي،كاربرد فراواني دارند. اين قطعات قابل نصب بر روي ستون‌هاي پيش‌ساخته بتني مي‌باشند و طراحي و محاسبه ديوارها، ستون‌ها و فونداسيون‌ها بر اساس بار باد غالب منطقه  صورت مي‌پذيرد. از طرح‌هاي زيباي حصاركشي مي‌توان به طرح‌هاي آجرنما دوطرفه و یک طرفه، ترکیبی، کلاسیک، سرباز هخامنشي و دیوار نرده ای اشاره نمود.

 

از جمله مزاياي ديوارهاي محوطه پيش‌ساخته HBS مي‌توان به موارد ذيل اشاره نمود :

 

  • ديوارهاي توليدي اين شركت، اكسپوز بودن سطح پانل ديوار مي‌باشد.
  • علاوه بر ابعاد و طرح‌هاي موجود كه با استفاده از قالب‌هاي استاندارد توليد مي‌شوند اين شركت توانايي قبول هرگونه سفارشي از سوي كارفرمايان با ابعاد و طرح‌هاي متنوع ديگر را نيز دارا مي‌باشد.
  • امكان حك آرم سازمان‌ها، ارگان‌ها و شركت‌هاي مختلف بر روي پانل ديوار.
  • استفاده از تجهیزات استاندارد، بتن ریزی دیوار ها به صورت ایستاده ،وجود پرسنل با تجربه و آموزش دیده همچنین عمل آوری به وسیله سیستم اتوماتیک بخار کیفیت و دوام بالای محصولات این شرکت را تضمین میکند.

 

قطعات پیش ساخته بتنی

با توجه به امكانات پيشرفته و با دارا بودن انواع قالب‌ها، توليد انواع قطعات خاص بنا به سفارش كارفرما از جمله درپوش های سبک و سنگین ،باکس و … در اين واحد امكان‌پذير است.