جدید ترین قیمت خرید نمای بتنی

برای دریافت جدید ترین قیمت نمای بتنی جدید می توان به وب سایت هایی که در این حوزه فعالیت دارند مراجعه کرده و با بهترین قیمت ها این محصول را خریداری نمود و مورد استفاده قرار داد.

پارامتر های مهم در انتخاب نمای بتنی جدید

در انتخاب نمای بتنی جدید پارامتر های مهم وجود دارد و می توان از نمایندگی بتن اکسپوز این محصول را به راحتی خریداری کرد.
یکی از عوامل مهم در انتخاب بتن های الیافی، وزن قطعات پیش ساخته می باشد به طوری که هر چقدر وزن بتن به کار رفته در ساخت قطعات کمتری باشد می توان آن را آسان تر جا به جا نمود.

پارامتر های مهم در انتخاب نمای بتنی جدید
همچنین می توان قطعات بزرگ تری را با وزن کمتر ساخت و با سهولت جا به جا نمود.
مقاومت بتن های پیش ساخته با الیاف عمل آوری شده مناسب در کارخانه به نسبت وزن آن ها بسیار بیشتر از بتن های معمولی بوده و می توان از قطعات با وزن های کمتر از یک سوم و حتی تا یک ششم وزن قطعات مشابه بتنی باشد استفاده نمود.

طراحی جدیدترین نمای بتنی

برای طراحی جدیدترین نمای بتنی در کارخانه های تولیدکننده از طرح های متفاوتی استفاده می شود.
بتن اکسپوز رنگی نیز یکی از نمونه های جدید نمای بتنی می باشد که می توان این مدل از محصول را تهیه کرد.
گفتنی است طرح شکل ظاهری نمای بتنی نیز با توجه به خواست طراح برای شکل ظاهری نما نمونه ها با دانه بندی و رنگ مشخص ساخته می شود و سطح بیرونی آن توسط مواد شیمیایی یا به صورت فیزیکی پرداخت می شود و پس از تایید شکل ظاهری و ابعاد تولید انبوه آغاز می گردد.

هزینه تمام شده نمای بتنی

برای بررسی کردن هزینه تمام شده و نیز قیمت نمای بتنی می توان به سایت های مرجع که در این حوزه فعالیت دارند مراجعه کرد.
در این وب سایت ها تمامی اطلاعات راجع به نمای بتنی ثبت شده و می توان با اطمینان کامل این محصول را سفارش داده و خریداری کرد.

هزینه تمام شده نمای بتنی
نمای بتنی دارای مشخصات زیادی می باشد که از جمله آن ها می توان به مقاومت، سبکی، عمل آوری دقیق، تنوع در انتخاب اشکال مختلف نما، عدم محدودیت طراح در انتخاب شکل و جنس نما، امکان اجرا در تمام سطوح (افقی، قائم، زیر سقف)، کیفیت سطوح تمام شده، دوام در برابر عوامل جوی، امکان استفاده از طرح های تزئینی، ظرفیت، زیبایی، حداقل نیاز به داربست جهت نصب، حداکثر ایمنی نصب در نمای ساختمان های بلند مرتبه و نهایتا سهولت و سرعت در نصب اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید